• Информация
 • Карта
 • 28 картинки
 • 1 статья
 • Kas jāzina, izvēloties "Glasstone" stikla kapu pieminekli

  , Publicitātes foto

  Latvijā tradicionāli dominē kapakmeņu izgatavošana no laukakmens un granīta, taču mūsdienās novērojama netradicionālu risinājumu parādīšanās, piemēram, kapa vietas atsvaidzināšana ar dekoratīviem, krāsainiem, sezonāliem augiem, oļu un mulčas segumiem. Latvijā ir atvērta pirmā stikla krāvuma kapu pieminekļu darbnīca pasaulē "Glasstone"!

  "Glasstone" ir unikāla kapakmeņu darbnīca, kas
  • izgatavo un uzstāda kapu pieminekļus un soliņus no stikla,
  • piedāvā gatavu kapu pieminekļu dizainu kolekciju,
  • piedāvā iespēju izveidot pilnīgi individuālu skulpturālu pieminekli jeb kapakmeni no stikla,
  • rosina ģimenes jeb dzimtas memoriālo ansambļu izveidi.

  Vai pieminekļi no stikla ir izturīgi un ilgnoturīgi?
  Pareizā veidā apstrādāts stikla kapakmens – kausēts vai krāvuma tehnikā – ir tikpat izturīgs un ilgnoturīgs kā tā tradicionālās alternatīvas. Pateicoties savai astoņu gadu darba pieredzei un nepārtrauktajai attīstībai, "Glasstone" garantē kvalitāti un noturību, kas dažos aspektos pat pārspēj granīta kapakmeņu noturību. Uz stikla neaug sūnas, apkope ir vienkāršāka, un lietus neatstāj nevēlamas nogulsnes.


  Kādas ir stikla kapu pieminekļu cenas?
  Stikla kapakmeņu cenas galvenokārt veido roku darbs, līdz ar to formas sarežģītība un tehniskie aspekti, tādi kā līmēšanas specifika un akmens – stikla kombinācijas sarežģītība konkrētajā dizainā. Ne vienmēr granīta vai laukakmens kapakmeņi izrādīsies lētāki kā stikla kapakmeņi. Piemēram, lielāka izmēra tēlnieciskam kapu piemineklim patiesība var izrādīties gluži pretēja. Kā arī, kad salīdzina cenas, pat tradicionālo kapakmeņu izvēlē jāpievērš uzmanība granīta izcelsmes valstij, lētākie granīti bieži nāk no Ķīnas un neizceļas ar savu ilgmūžīgo skaistumu – to apstrādātā virskārta jau pirmā gada laikā nomazgājas ar lietu un atklāj aiz sevis nespodru stāvu.

  "Glasstone" laipni aicina uzrakstīt (linda@glasstone.eu) vai piezvanīt (+371 20697241), apvaicāties par interesējošiem jautājumiem, un uzņēmuma pārstāvji būs vienmēr priecīgi atbildēt par konkrētu kapu pieminekļu cenām, izstrādes termiņiem, uzstādīšanu Rīgā un ārpus tās, kā arī citiem jautājumiem.

  Mēs dzīvojam 21. gadsimtā, tehnoloģiju laikmetā – kāpēc roku darbs?
  Tikai ar roku darbu ir iespējams iegūt mirguļojošos stikla efektus un sarežģītās formas, kas piemīt "Glasstone" kapakmeņiem. Nav tādu mašīnu, kas to varētu paveikt cilvēka roku vietā.

  Kapu un dārza soliņi no stikla
  Papildu netradicionālajiem kapakmeņiem, ļoti skaists risinājums kapa vietas labiekārtošanai ir stikla kapu soliņi. Smalki nostrādāto kapu soliņu radītais iespaids ir neatsverams! Stikla soliņi "Glasstone" pieredzē ir ne vien lietojami piemiņas godināšanai, bet arī dārza labiekārtošanai. Un kāpēc gan ne? Rotaļīgā mirguļošana ir spējīga pacilāt dvēseli un noskaņojumu jebkuros apstākļos.